Hakkımızda
Organizasyonun bizzat hazırlanmasından, organizasyon tarihine kadar gereken her türlü detayla birebir ilgilenen Dove Ajans`ın amacı müşterilerine en uygun fiyata en profesyonel hizmeti verebilmektir.
Açılış Organizasyonları:Firmanızı tanıtacak, prestij kazandıracak en doğru tercih açılış organizasyonu ve akabinde gelen reklam ve tanıtım hizmetleridir. Günümüze kadar sayısız açılış organizasyonuna imzasını atan firmamız organizasyonda farklı bir boyut ve görsellik katarak firmanızı en doğru şekilde lanse edecektir.
Kokteyl ve Catering :
Açık havada, kapalı mekanda, işyerinizde, evinizde, açılışta, kapanışta, kutlarken, temel atarken, açarken, kapatırken, karşılarken, uğurlarken, tanırken, kentin göbeğinde, dağ başında, burada, başka bir yerde konuklarınıza bir kokteyl veya yemek vermek isterseniz Dove Ajans hizmetinizde.

Piknik, Festival ve Şenlik:
Fabrika, firma, dernek piknikleri, belediye ve üniversite şenlikleri veya festivallerde, misafirlerinizin hoş ve eğlenceli vakit geçirmeleri için, sizlere özel renkli ve yaratıcı organizasyonlar yapmaktan mutluluk duyacağız.

Seminer,Konferans ve Toplantı organizasyonları
Kongre/Seminer organizasyonlarında davetlilerin kazanımları sadece bilgi ile sınırlı kalmasın. Onlara unutamayacakları anlar yaşatabilir ve benzeri aktivitelere çok daha gönüllü olmalarını teşvik edebilirsiniz.DOVE AJANS kongre ve seminer toplantılarınızda beğeni ve takdir toplamanıza yardımcı olurken, verimli sonuçlar almanızı sağlar.
KİŞİSEL Seminer,Konferans ve Toplantı organizasyonları :
Kişisel olarak yapacağınız özel seminer yada konferans organizasyonlarında davetlilerin kazanımları sadece bilgi ile sınırlı kalmasın. Onlara unutamayacakları anlar yaşatabilir ve benzeri aktivitelere çok daha gönüllü olmalarını teşvik edebilirsiniz.DOVE AJANS kongre ve seminer toplantılarınızda beğeni ve takdir toplamanıza yardımcı olurken, verimli sonuçlar almanızı sağlar.
Fuarcılık ve Ürün Lansmanı :
Fuarlar potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlayan yollardan biridir. Hedef kitlenizi etkilemek ve var olan müşterileriniz ile ilişkilerinizi geliştirmek veya yeni müşteriler elde etmek için katılacağınız fuar çalışmalarında ürününüzü ve firmanızı en iyi şekilde tanıtmak ve teşhir etmek konusunda Dove Ajans size yardımcı olacak.
Düğün ve Nişan Organizasyonları:
Hayatınızın en anlamlı ve en önemli gününde; konuklarınız kadar rahat ve stresten uzak, ev sahibi kadar kendinizden emin olmak istiyorsanız kendinizi Dove Ajans ekibinin profesyonel ellerine bırakın. Geniş ekipman, süsleme ve hizmet seçenekleriyle farklılığı yakalayacaksınız.

Doğum Günü Organizasyonları:
Karakter temalı, ekipmanla zenginleştirilmiş, aktiviteli doğum günü partilerinizde; farklı kostüm seçenekleri, mekânımızı ya da istenilen tüm dış mekânları büyülü bir dünya haline getiren süslemeler ve temaya uygun aktivite programları eşliğinde çocuğunuza eğlenceli, farklı ve unutulmaz bir doğum günü yaşatma size de; dostlarınızla beraber bu özel günün keyfini çıkarma imkanı sunuyoruz.

Doğum Odası Süsleme :
Bu güzel gününüzde siz ve ziyaretçileriniz için özel olarak hazırlanacak hoş süslemeler ince detaylar çok hoşunuza gidecek. Doğum odası süslemesi veya evde bebek odanızın ve salonunuzun konsepte uygun süslenmesi için örneklerimizi görebilirsiniz.

Sünnet Düğünleri:
Palyaçolar, sihirbazlar, şişme oyun parkurları, müzik, balonlar, süslemeler, yemek ve ikramlar. Siz misafirlerinizle ilgilenirken çocuklar bu unutulmaz günün tadını çıkartacaklar.
Okul gezileri :
Okulunuzun yapacağı kültürel etkinlikleri yada tatil gezilerini en iyi şekilde konforlu bir hale getirebiliriz..
Parti organizasyonları:
Mutlu olmak kadar mutlu etmek, gülümsemek kadar gülümsetmek, eğlenmek kadar eğlendirmek insanları ve paylaşmak o anları, önemliyse sizin için, sürprizlerimize hazır olun...

Özel Günler ve Kutlamalar:
Herkesin hayatındaki özel günler farklıdır. Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, evlilik yıl dönümleri, mezuniyet günleri, yılbaşı gibi özel günleriniz de ve kutlamalarınızda keyifli organizasyonlar için Dove Ajans sizin yanınızda olacaktır.

Ramazan Organizasyonları:
Dove Ajans Ekibi olarak ramazan eğlenceleri, etkinlikleri için yaptığımız hizmetlerden bazıları aşağıdadır.
Mezuniyet Organizasyonları:
Anaokulu Mezuniyeti, İlköğretim Mezuniyeti, Lise Mezuniyeti ve Üniversite Mezuniyeti. ve Adana Mezuniyet Organizasyonu denince akla DOVE AJANS gelir. Sınavlar, vizeler, finaller, sevinçler, üzüntüler, yarışmalar, ayrılıklar, partiler ve en önemlisi hayat boyu sürecek dostluklar sığdırıldı bu zaman dilimlerine. Şimdi ise sırada ailenizle, öğretmenlerinizle, arkadaşlarınızla bu özel gününüzü mezuniyet partinizi kutlama zamanı Mezuniyet töreni organizasyonlarınızda siz değerli öğretmen, öğretim görevlileri, veli ve öğrencilerimizle bu özel gününüzü unutulmaz kılmak için biz DOVE AJANS olarak her daim hazırız..

Sizler için yapabileceklerimiz;
- Salon Dekorasyonu
- Davetiye, Afiş, Yıllık Basımı Hazırlanması,
- Karşılama ve İkram Hizmetleri,
- Kokteyl, Coffee Break Menü Alternatifleri,
- Flama, Bayrak, Balon ve Kumaş Dekorasyonları,
- Host, Hostes, Vale, Güvenlik Ekipleri,
- Gösteri, Dans Grubu ve Etkinlik Alternatifleri,
- Mehteran, Bando, Sanatçı ve Orkestra Alternatifleri,
- Kürsü, Podyum, Sahne, Çadır, Tribün Kurulumları,
- Ses & Işık Tesisatı ve Kurulumu,
- Lazer, Led Ekran, Projeksiyon, Plazma Üniteleri,
- Konfeti, Volkan, Havai Fişek Gösterileri,
- Fotoğraf, Video Çekimleri
Dernek ve Siyasi Parti Organizasyonları:

Kongrelerde, kurtuluş yıl dönümlerinde, özel gecelerinizde kullanacağınız mekanın konseptinize uygun şekilde hazırlanmasından, misafirlerinizin ağırlanmasına, konser, dans ve eğlence programlarının hazırlanmasına kadar her konuda yanınızdayız.
DJ,SOLİST,DANSÇI GİBİ İHTİYAÇLARINIZI MENAJERLİĞİMİZ İÇERİSİNDE BULUNAN EKİBİMİZLE KARŞILAYABİLİRİZ.
Yerli Yabancı Model ve Cast Kadrolarını bünyesinde bulundurmaktadır. Fotoğraf çekimlerinden açılışlara Reklam çekimlerinden Sinema filmlerine kadar birçok yapıma model ve cast desteği vermiştir.Bölgenin En seçkin Model Ajansı olma unvanını elinde bulunduran firmamız. Bölge dışında sizi yurt içinde ve yurt dışında temsil edecek en uygun modeller ile çalışır.Disiplinli isine saygılı Profesyonel Model kadrosu ile hizmet vermektedir. Yerli ve yabancı Modeller katalog çekimlerinizden tanıtımlarınıza, reklam filmlerinizden ,Açılışlara kadar geniş bir yelpazede temsil eder.Yurtdışı bağlantıları ile Avrupa ve balkan ülkelerinden Profesyonel Model, Manken, Foto Modeller ile büyük bir model arşivine sahiptir.Kaliteli Model Ajans denince ilk Akla gelen ajansımız bunu gurur ve sorumluluğunu yerine getirmektedir. Sürekli yeni yüzler ile hizmet veren Model Ajansımız bünyesinde 100 den fazla Model ,Manken ve Foto Model bulundur.DOVE AJANS bünyesinde Model, Manken, Hostes, Oyuncu ve Figuran kadrolarını barındırmaktadır.
Açık havada (out-door) ve iç mekanda (in-door) elde ettiği yüksek ışık gücü, geniş bakış açısı ve görsel zenginliğinden dolayı bir çok alanda kullanılmaktadır. Sabit veya mobil led ekran ile istediğiniz yerde reklamınızı yaparken piyasa itibarınızı arttırın. Profesyonel lazer gösterileri, büyüleyici renklerde diğer ışık formlarının erişemeyeceği hızda renkli efektler gerçekleştiren renkli ışık dalgalarıdır. Lazer ışınıyla istediğiniz karakter, logo, yazı v.b. şeyleri istediğiniz bir yüzey üzerine istenilen boyutta yansıtıyoruz. Lazer showları, havai fişek gösterileri, sis ve ses bombaları, alev yazıları ve ateş şelaleleri, konfeti bombaları, volkan showları, uçan balon gösterileri v.b. görsel showlarla hizmetinizdeyiz.Talep edilen organizasyonun boyutuna, bütçesine ve konseptine uygun gruplar önerilmekte ve tercih edilen grup aktiviteye dahil edilmektedir. Mehteran Gösterileri, Akrobasi Gösterileri , İlizyon Gösterileri, Palyaço Gösterileri , Sirk Grupları, Sema Gösterileri, Türk Halk Dansları, Kafkas Dansları, Batı Dansları, Müzik Grupları.Grafik Tasarımı bir mesajı iletmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde organize edilmesidir. Logo tasarımdan kurumsal kimliğe kadar markanızı ön plana çıkaracak çözümler gerçekleştirebiliriz.İşletmeniz, tesisiniz, fabrikanız veya faaliyetinizi yürüttüğünüz mekanın kimliği ve ruhu da çoğu zaman önem kazanmaktadır. Her türlü iç ve dış mekan çekimlerinde de deneyimli ekibimiz size en doğru fotoğrafları sağlayacaktır.Kuruluşunuzca verilen hizmetleri tanıtmak, yeni gelişmeleri en kısa sürede müşterilerinize duyurmak için kapalı devre yayın sistemi size büyük avantaj sağlayacaktır.Yeni yılda, bayramlarda, kuruluş yıl dönümlerinde, fuarlarda ve bayi toplantılarında tanıtıcı niteliği olan ve markanızın akıllarda kalacağı kalem, çakmak, ajanda, şapka, takvim, ajanda, tişört, usb bellek vb. yılda bir kez de olsa düşünülmelidir. DOVE AJANS size ve markanıza en uygun promosyonları sunar. Jenerik Müziği, Efekt, Santral, Seslendirme, Kısa, Uzun Metraj, Dizi Film, Tanıtım Filmi, Belgesel, Demo, Albüm Prodüksiyon, Premium Cd/ Kaset Prodüksiyon, Video Klip Prodüksiyon, Stüdyo-Mastering ve Editing Hizmetleri, Reklam ve Tanıtım, Jingle/ Radyo Spot.
Bir etkinlik kişisel ve aile organizasyonu ile ilgili yapılabileceği gibi, bir iş veya şirket için de yapılabilir. Profesyonel bir catering hizmeti almak istiyorsanız DOVE AJANS sizinle olacaktır.
Çok yakında
Yeni yüzlerimizi arıyoruz. - (2016-05-13)        EMITT 2017 - Bölgesinde lider ve dünyanın beş büyük turizm fuarı arasında yer alan EMITT 26-29 Ocak 2017 de kapılarını İstanbul TÜYAP kongre ve fuar merkezinde ziyaretçileri için açıyor. (2017-01-18)